Zajistím online
ŠKOLENÍ

 • naučím vás cokoli v aplikacích
 • podpořím vás v samostatné práci
 • budete mít k dispozici záznam
 • naučím vás uvažovat v souvislostech

Pro vás na míru
KROKOVÝ NÁVOD

 • vytvořím vám návod na nastavení opakujících se věcí (video, krokový postup)
 • hodí se vám, když potřebujete něco na rychlo a já nejsem na blízku

A ještě třeba
PÁR VĚCÍ

 • tvorba 3D coveru pro e-book
 • úprava e-booku
 • něco, co tady není, ale mohlo by být - napište mi 🙂

Za kolik

Pevné ceny u mě nenajdete. Preferuji individuální domluvu.
Ale přeci jen pro orientaci pár čísel.

 • konzultace skype, telefon, hangout: 750 Kč/h
 • individuální online školení včetně záznamu: 1 000 Kč/h
 • tvorba webu: od 5 000 Kč (záleží na rozsahu)
 • příprava všeho pro nový magnet či placený produkt po technické stránce (MioWeb, SmartEmailing, FAPI): 500 - 1 500 Kč
 • úvodní call nebo posouzení mailem: do 30 minut zdarma
 • hodinovka: 700 Kč/hodinu, ale to vám moc neřekne, když nevíte, kolik mi váš požadavek zabere času, proto
 • domluvíme se na prvním úkolu, abychom viděli, zda nám spolupráce vyhovuje
 • vítám dlouhodobé spolupráce, kde si podmínky můžeme postupně vyladit k oboustranné maximální spokojenosti

Základem radostné a fungující spolupráce je ...

... za  mě především jedna stěžejní věc, bez níž si neumím radostnou a fungující spolupráci představit.

Zajímá vás, která to je a k tomu chcete získat pár tipů, na co se při  navazování spolupráce zaměřit?
Tak jednoduše klikněte na tlačítko

Co o mně říkají klienti

Jsem vděčná, že Katka měla ještě prostor pro spolupráci se mnou. Vnímám ji jako profesionálku ohledně Miowebu, Smartemailingu a FAPI, tj. všech aplikací, které při svém podnikání využívám. Cením si na ní její spolehlivosti, rychlosti a flexibility, nic pro ni není problém. Sama je i aktivní a poradí nebo sdělí svůj pohled na věc, který je ku prospěchu věci. S Katkou vím, že mám vždy krytá záda a vše mi spolehlivě funguje. Můžu se tak v klidu věnovat tomu, kde já mám zase své silné stránky a pečovat o své klientky.
Petra Torováwww.petratorova.cz
Spolupráce s Katkou je jedním slovem boží. Především pokud jste, stejně jako já, člověk, který je silně nesystematický, neschopný nastavit řád nebo se podívat na věci z takový krásný nadhledový perspektivy, jak to umí Katka. Takže Katka je opravdu člověkem, který má nezastupitelné místo v mém týmu a pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže do věcí vnést řád a podívat se na spoustu věcí podívat velmi cenným nezúčastněným pohledem a přitom profesionálním, tak se na ni rozhodně obraťte. Katko, moc děkuju.
Monika Nisznanskáwww.monikanisznanska.cz
S Katkou spolupracuji několik let a neměnila bych. Od první chvíle naší spolupráce nám to spolu opravdu ladí. Katka má velký cit a tak pod jejíma rukama vznikají velmi pěkné weby i členské sekce. Když jsme spolu tvořily první členskou sekci do mého on-line kurzu Začni hořet, jen jsem jí řekla, jakou mám představu. Vytvořila ho a na první dobrou a musím říct, že její návrh předčil mé očekávání a to nejen vzhledově, ale i strukturou a přehledností. Od té doby už jsem spolu vytvořily mnoho projektů a všechny k mé velké spokojenosti.

Maximálně mi vyhovuje, že se nad věcmi zamýšlí. Není to jen o zadání a vykonání práce, ale dokáže navrhnout další možnosti a řešení, což je pro mě velmi důležité. Zároveň vidím přínosy naší dlouhodobé spolupráce. Katka už ví, jak smýšlím, co se mi líbí a jak mají on-line produkty a weby působit i co mají předávat. Ráda se ji ptám na zpětnou vazbu, pokud chci pohled zvenčí, očima potenciálního klienta. Pokud chcete mít spolehlivého partnera, vřele ji doporučuji.
Lenka Pavlíkováwww.lenkapavlikova.cz
Katka je jako virtuální asistentka velice šikovná a spolehlivá. Co se s ní domluvím, udělá v termínu a lépe než já. Je ochotná vždy poradit. Úpravu prodejní stránky umí krásně poskládat rychle, přehledně a není drahá. Při vkládání produktu pohlídá, aby byl prodej podle momentálních pravidel.
Anita Ticháwww.casopisminimalisti.cz
Dříve mi všechno to nastavování zabralo spoustu času a hlavně mi vzalo skoro veškerou energii, kreativitu a chuť pokračovat. Proto jsem oslovil Katku. A zjistil jsem, jaký je to obrovský rozdíl. To, co mi trvalo celý den, měla Katka hotové za 2 hodiny, navíc vše propojila se Smartemailingem, nastavila fakturaci ve Fapi, udělala mi pořádek ve struktuře mého webu, doplnila individualizované děkovací stránky pro jednotlivé projekty nebo sama navrhla automatické maily odběratelům, kteří delší dobu neotevřeli moje maily. Znalost jednotlivých programů mi pomáhá k rámcové představě, co lze zrealizovat, ale i relativně „jednoduché“ věci, jako je přidání článku s fotkami na blog, teď raději nechám udělat Katku.
Petr Fuksawww.skolapetanque.cz
Katku jsem oslovil již dvakrát ohledně tvorby webu, jelikož jsem si pořídil MioWeb, který je super na vlastní úpravy, ale weby stavět nechci 🙂 Jsem moc rád, že mohu někomu prostě jenom poslat zadání a na druhé straně je někdo, kdo ho naprosto empaticky navnímá. Na Katce obdivuji časovou flexibilitu a její akční přístup k tématu. Děkuji Ti a více takových profíku, jako si Ty, Katko.
Tomáš Adamwww.imotivation.cz
Spolupráce s Katkou mi dává klid a pocit jistoty, že mám vše na webu precizně nastavené, a navíc se mám se kam obrátit o radu. Její přístup je profesionální a přátelský zároveň, což je velmi příjemným bonusem k jejím velikým zkušenostem a rozsahu znalostí. Jsem vděčná, že jsem ji potkala a dokud bude internet fugovat, tak se jí nepustím 🙂.
Tereza Kramerováwww.terezakramerova.cz
Ochota, trpělivost, schopnost naladit se na klienta a srozumitelně mu odpovědět na jeho dotazy a efektivně pomoct s technickými záležitostmi v online podnikání. To jsou právě ty hodnoty, které jsem si přála od technické podpory pro stovky mých klientů v kurzu Podnikání z pláže a už od roku 2015 mi je přináší právě Katka. Nejlepší technická podporovatelka, s jakou jsem se kdy setkala.
Stáňa Mrázkováwww.stanislavamrazkova.cz
S Katkou byla opravdu radost spolupracovat. Vše mi srozumitelně vysvětlila. Někdy jsem měla pocit, že mi vidí přímo do hlavy. I časově vše výborně klaplo a velmi si cením rad, které mi Katka ohledně webu a nastavení poskytla. To byl pro mě velký bonus. Těším se na další spolupráci.
Šárka Kynclováwww.lecenicaker.cz
Katka se mě kdysi zeptala, jaké 3 věci považuju za klíčové pro fungující spolupráci. Myslím, že jsem tenkrát odpověděla něco jako SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST a KOMUNIKACE. Nutně potřebuju, aby lidi, se kterými spolupracuju, svižně komunikovali, abych se na ně mohla 100% spolehnout a aby nejen samostatně mysleli a samostatně se rozhodovali, ale ideálně přemýšleli tak trochu i za mě. 🙂 Donedávna jsem žila v domnění, že takové bytosti se vyskytují výhradně v kategorii sci-fi. Nevím, z jaké planety přesně Katka pochází, ale já už si bez ní fungování svých projektů nedovedu vůbec představit! 🙂
Lucie KoubekCopywriterka a autorka online programu Copykiller – prodávejte textem, www.luciekoubek.cz, www.copykiller.cz